Kampanie AdWords

Promocja przy rozważnych wydatkach

Kampanie AdWords to optymalne rozwiązanie dla osób nastawionych na szybkie wypromowanie usługi, produktu, akcji sprzedażowej na swojej stronie internetowej. To w jakim stopniu linki sponsorowane przekładają się na wizyty Twoich potencjalnych Klientów zależy od zrozumienia celów Klienta oraz wiedzy i doświadczenia agencji odpowiedzialnej za kampanie AdWords.

kampanie adwords

Na czym polega kampania AdWords?

Na samej górze rezultatów wyszukiwania w Google znajdują się strony www promowane w ramach kampanii AdWords. Dana witryna jest obecna w obszarze wyróżnionym specjalnym kolorem aż do wyczerpania budżetu przeznaczonego na promocję. Rolą agencji jest stworzenie i kompleksowe zarządzanie kampanią. Polega to przede wszystkim na ciągłym monitoringu i optymalizacji, której celem jest jak najefektywniejsze wykorzystanie zaplanowanego na promocję budżetu. Odpowiedni dobór fraz, opis reklamy, a także dopasowanie jej do konkretnej strony to podstawa oraz początek dobrze zaplanowanej kampanii promocyjnej. Dzięki SeoFly zwrot z inwestycji jaką jest promocja w wyszukiwarkach jest znacznie większy niż przy samodzielnej moderacji kampanią.

Co Klienci zyskują dzięki naszemu wsparciu?

  • Doradztwo w zakresie doboru fraz
  • Profesjonalne prowadzenie kampanii AdWords
  • Wyższy zwrot z inwestycji (ROI)

Każdy może zainwestować w kampanie AdWords, dlatego codziennie czynią tak tysiące firm i osób prywatnych. Precyzja i fachowa organizacja odróżnia najlepszych od konkurencji, co pokazuje, że tylko profesjonalnie prowadzone linki sponsorowane przynoszą prawdziwy efekt.

SeoFly

SeoFly

ul. Erazma Ciołka 10, pokój 203
01-402 Warszawa
tel.: 22 225 26 71
email: kontakt@seofly.pl
należy do

pozostałe agencje w grupie:

Facebook
Google+
LinkedIn